Pilsen asszisztens Hanzlík: A legjobb meccs Olomoucban az elmúlt két évben

“Az én szempontom szerint az elmúlt két évben Olomoucban játszottunk a legjobb játékot, főleg a hazai tömeg nyomása alatt. Ma kiegyensúlyozott volt, segítettük a célokat a hatalom játékokban, amikor ugrottunk a kétsoros vezetésbe. Ez fontos volt a végeredmény, „mondta Assistant HC Skoda Jiri Hanzlik.

A vesztes a mérkőzés volt az agresszor Knotek Olomouc. Először is, az első harmad végén, egy meglepő lövés a szögből reagált az ólom Jones-ra, és 1: 1 arányt ért el. De a második részben, amikor Plzeňští menekülni a nyomás a hazai, kétszer gyengülő csapata törte meg a botot, hogy a bikát. És kétszer Pilsen hit, a győztes kétszeresét a fiatal Kaňák sör vezette. Először 26-án.perc, csapata azonnal „megtisztítása” a hálózat tükrözi a rúd Mertl más számbeli majd Kanak felvittük a bal kört a gulyás és a sebét előkészítése nélkül a kapus Konrad elérte hiába.

„A játékosok a bika mindig jól játszott, megkaptam a kék, és igyekeztem csak teszi, akkor a srácok a lehető legegyszerűbb, „írta le a 20 éves Kaňák vettem észre Knotková pályát. “Egy kicsit könnyebb volt számunkra. Először is, a bot eltört, és maradt a jégen ismét balra fordul. Több hely volt, kihasználtuk. És így aztán próbáltam játszani, amilyen gyorsan csak lehetséges. „

Az előnye, hogy 3: 1 Škoda járőröznek végéig, amikor Olomouc még levegőt a támadás. 57.Freedom kapus perces csúszás a megfelelő bot eltért a cél helyzetét és a hazai helyzet is megerősítették a teljesítmény-hatodik játékos a támadás. Kockázati tették közzé idő 57:04 Houdek lövés a kék repült a hálózat és Olomouc csökkent 2: 3! Pilsen azonban nem hagyott három pontot. Amikor Mora ismét fellebbezett kapus, visszapattant a korongot a beavatkozás után Liberty talált Mertl és telibe az egész jégpálya szerezte a második gólt az este.

„Úgy döntöttek, Pilsen két hatalom játszik a második időszakban. Kiderült, hogy Mertl és Gulas mit jelentenek a csapataiknak. Nagyon felkavartuk a célokat. Már az első időszakban tudtunk volna gólt talán öt alkalommal, akkor nem veszi többé esélye. Pilsen viszont azonnal újraértékelést használt.Is köszönhető, hogy a balszerencse Knotek, aki kétszer tört a botot „, mondta Zdenek Venera, Olomouc edző.

Skoda megerősítette szuverén vezetése asztalra. Hradec Králové, aki tizenegy pontot veszít, a második helyre ugrott. De ő is van egy mérkőzés a jóért.